اذعان وزیر ارتباطات رژیم آخوندی به روشن بودن تلفن یکی از مسافران هواپیمای سقوط کرده و امکان ردیابی محل سقوط از این طریق… که با بی عملی حکومت آخوندی منجر به سه روز تأخیر شد

21
سه روز بعد از سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج

سه روز بعد از سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج، جهرمی وزیر ارتباطات رژیم اذعان کرد که گفته یک خبرنگار در باره دو تماس تلفنی با یکی از مسافران پس از ناپدید شدن هواپیما درست بوده است. 

جهرمی در اینستاگرام خود نوشته است:‌ ‌«مطلع شدیم که تلفن همراه یکی از مسافرین پس از ناپدید شدن هواپیما روشن بوده و تا ساعت هفت عصر همان‌روز در دسترس بوده و سپس احتمالاً به دلیل اتمام باتری خاموش می‌شود. موقعیت تلفن همراه در سایت روستای کهنگان سمیرم بوده است»

وزیر ارتباطات رژیم تاکید کرد این دو تماس قبل از سقوط بوده است. اما وی پاسخ نمی‌دهد که چرا با روشن بودن تلفن هیج اقدامی برای رد یابی هواپیما انجام نشده است.

درحالیکه پیامدهای فاجعه سقوط هواپیما و کشته شدن ۶۶ سرنشین آن، خشم عمومی را از سیاستها و رفتار تبهکارانه رژیم برانگیخته است، بحران درونی حاکمیت و بحث استعفای وزیر ارتباطات دولت آخوند روحانی بالا گرفته است.

روز دوشنبه در کلیپهای منتشر شده روی شبکه‌های اجتماعی و اینترنت، بستگان مسافران گفتند که بعداز سقوط هواپیما مسافران تماس تلفنی گرفته و گفته‌اند ما زنده‌ایم چرا مارا زنده به گور می‌کنید:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here