سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اذعان سپاه پاسداران خامنه‌ای به حمله تجاوزکارانه موشکی به حزب دموکرات کردستان در عمق خاک اقلیم کردستان عراق و تاکید مقاومت ایران بر ضرورت رسیدگی شورای امنیت ملل متحد

0 18

سپاه پاسداران ولایت‌فقیه جنایت ضدبشری حمله موشکی به مقر حزب دموکرات کردستان راکه هم‌زمان با اعدام سه مبارز کرد توسط جلادان خامنه‌ای انجام شد، برعهده گرفت. 

در اطلاعیه سپاه پاسداران هدف از این جنایت که یک تجاوز آشکار به خاک اقلیم کردستان عراق است،‌«پایان بخشیدن به شرارت‌ها و اقدامات تجاوزکارانه» علیه رژیم قلمداد شده و آمده است: یگان موشکی نیروی هوافضای سپاه با مشارکت یگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، روز شنبه محل استقرار و جلسه سران یکی از گروهک‌ها و مرکز آموزش وابسته را با ۷ فروند موشک زمین به زمین کوتاه برد، مورد هدف قرار داد».

خانم مریم رجوی اعدام جنایتکارانه سه مبارز کرد و حملات موشکی به مقرهای حزب دمکرات کردستان توسط حکومت پلید آخوندی را جنایت علیه بشریت خواند و خواستار رسیدگی شورای امنیت ملل متحد شد.

خانم رجوی با فراخواندن مردم کردستان و سراسر ایران به اعتراض و قیام افزود: رژیم ضدبشری آخوندی می‌خواهد با سرکوب و اعدام و توپ باران و حملات موشکی، فضای رعب و اختناق ایجاد کند و قیام مردم ایران را خاموش سازد اما این آرزو را به گور خواهدبرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.