اذعان خامنه‌ای به‌اینکه اقدام ذلیلانه و ازسر یأس نمایشات مضحک۲۲بهمن، پاسخ به قیام مردم ایران سازمان مجاهدین بوده است!

11
اخوند حسینی بوشهری - رشت 22 بهمن

خامنه‌ای درپیامی که بعد از نمایش‌های حکومتی ۲۲بهمن فرستاد، تلویحاً اذعان کرد که بسیج حکومتی و مهندسی وی برای ترتیب دادن این نمایش‌ها برای پاسخگویی به قیام سراسری مردم ایران علیه نظام ولایت فقیه بوده است.

وی در پیام مسخره خود گفت: حادثه مهمی در روز ۲۲ بهمن آفریده شده است و پاسخ قاطع به دشمنان و سست عهدان است.

امام جمعه‌ها و مهره‌های خامنه‌ای نیز در سخنرانی‌های خود در این نمایش‌های حکومتی ترس و وحشت ولی فقیه ارتجاع را از مجاهدین و قیام سراسری به نمایش گذاشتند:

آخوند حسینی بوشهری ـ رشت ۲۲ بهمن۹۶:

«… دشمنان ما خیلی بی رحمانه با ما برخورد کردند من تعجب می‌کنم تعداد کمی احساس می‌کنند امروز ممکن است امریکا برای ما منجی باشد اروپا برای ما منجی باشد کسانی که در خیابان‌های تهران به مغازه دار رحم نمی‌کردند و ترور می‌کردند اینها برای ما منجی باشند تهدیدات داخلی ما این است که خدایی ناخواسته ملت مابدبین بشوند احساس سرخوردگی بکنند بجای گوش دادن حرف دوست حرف دشمن را بعنوان یک سخن واقعی تلقی کنند»

پاسدار قاسم سلیمانی جنایتکار

پاسدار جنایتکار قاسم سلیمانی ـ کرمان ۲۲بهمن۹۶:

«… نکته سوم، در فتنه‌ها بود. خصوصاً فتنه‌های اول دوره‌های اول انقلاب که انقلاب نوجوان بود. حادثه لیبرال‌ها و توده‌ای‌ها، چب ها، منافقین، آن جنگ‌های خیابانی که منافقین در خیابان‌های کشور راه انداختند…

ملت ایران در حوادث بعدی در توطئه‌ها و فتنه‌های داخلی در سال‌های بعد، خصوصاً فتنه اخیر ۸۸، همین آخرین فتنه‌ای که ضدانقلاب سوءاستفاده کرد، از بعضی از نگرانی‌ها…

… یک برداشت غلطی می‌کنند، فکر می‌کنند و بعضی می‌گویند و بر زبان جاری می‌کنند و من شنیده‌ام، دلسوزانه هم ممکن است بگویند این حرف را که همان‌طوری که امام در قصه قطعنامه و آتش‌بس جام زهر را نوشید امام امروز هم باید در مقابل آمریکا هم این کار را انجام بدهد. این چه غفلت بزرگی است این چه سفسطه خطرناکی است.(صبر کن آقا..).. این چه قیاسی است. این جام زهر و این زهر جان اسلام را می‌گیرد. جان ایران را کامل می‌گیرد…»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here