ادر رویس رئیس کمیته خارجی مجلس نمایندگان امریکا: «مقابله با نفوذ شرورانة (رژیم) ایران، باید یک بخش کلیدی استراتژی گسترده‌تر ایالات متحده در رابطه با سوریه باشد»

57
اد رویس رئیس کمیته خارجی

اد رویس رئیس کمیته خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، تأکید کرد: «مقابله با نفوذ شرورانه (رژیم) ایران، باید یک بخش کلیدی استراتژی گسترده‌تر ایالات متحده در رابطه با سوریه باشد».

هم‌چنین مایکل مک کال رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا در مقاله‌یی در واشینگتن‌اگزمینر درباره خروج ایالات متحده از برجام، می‌نویسد: «اکنون زمان آن است که به نواقص مرگبار (این توافق) پایان دهیم و یک راه حل جدید را به پیش ببریم. راه حلی که تا به ابد از توسعه و حمل سلاح اتمی توسط (رژیم) ایران جلوگیری کند و مکانیسم‌های بازرسی و راستی‌آزمایی سختگیرانه‌تری را برقرار سازد. راه حلی که از آینده اقتصادی مردم ایران حمایت کند و نه از توسعه‌طلبی نظامی یک رژیم خطرناک».

مایکل مک‌کال می‌افزاید: «در حالی که آفتاب توافق اتمی (با رژیم) ایران در حال غروب است، بیایید در انتظار سپیده‌دم جدیدی برای مردم ایران باشیم؛ سپیده‌دمی که با امید به آزادی نورانی شده باشد و نه با پرتو جاه‌طلبی اتمی».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here