ادرویس رئیس کمیته امور خارجی کنگره مردم ایران شایسته حکومتی هستند که با آنها با کرامت و احترام برخورد کند.

271

ادرویس رئیس کمیته امور خارجی کنگره مردم ایران شایسته حکومتی هستند

که با آنها با کرامت و احترام برخورد کند. کنگره آمریکا به مقابله با رفتار ظالمانه و غیرقانونی رژیم ادامه خواهد داد. 

سلام، من نماینده اد رویس از کالیفرنیا هستم. همچنین افتخار این را دارم که بعنوان رئیس کمیته امور خارجی کنگره خدمت کنم. من و همکارانم بسیار نگران تهدیدهایی از جانب رژیم ایران هستیم، رژیمی که وحشیانه با مردم خودش بدرفتاری میکند و با حمایت از تروریسم به خارج از مرزها خشونت صادر میکند،. بسیاری از ایرانیان تجربه خانمانسوزی داشتند که رژیم ایران دوستان و خانواده شان را زندانی کرده و آنها را بدون دسترسی به وکیل غیرمنصفانه محاکمه کرده است. آنهایی که زندانی میشوند با شرایط غیرانسانی مواجه هستند از جمله کمترین دسترسی به رسیدگی پزشکی. برخی از آنها وحشیانه شکنجه میشوند. 

این رژیم همچنین به محدود کردن آزادی بیان و اعمال تبعیض خشونت آمیز ادامه میدهد. در انتخابات امسال در بهار، به مردم امکان انتخاب دروغینی داده شده بود که بین یک سخت سر و یک سرسختتر که هر دو تایید شده خامنه ای بودند، انتخاب کنند. این چه پیامی دارد که نزدیک به ۳۰۰۰ اعدام فقط در دوره اول ریاست جمهوری به اصطلاح میانه رو، حسن روحانی انجام شد؟

من و همکارانم همچنان بر اعمال تحریم سران رژیم که در نقض حقوق بشر در سال گذشته دست داشتند، تاکید میکنیم. 

در سال گذشته ما شاهد منتقل شدن ساکنین کمپ لیبرتی از عراق به آلبانی بودیم، جایی که آنها از (حملات) رژیم ایران و مزدوران تروریستی اش بهتر در امان هستند. این یک خبر خوش بود. 

اما هنوز ما مسیر طولانی در پیش داریم. مسیر طولانی برای تامین حقوق همه ایرانیها. مردم ایران شایسته حکومتی هستند که 

با آنها با کرامت و احترام برخورد کند. به همین دلیل کنگره آمریکا به مقابله با رفتار ظالمانه و غیرقانونی رژیم ادامه خواهد داد. 

1 COMMENT

  1. آقاي اد رويس جمله نغزي گفته است كه :” مردم ايران شايستگي براي داشتن حكومتي كه با آنها با كرامت انساني برخورد كند را دارا هستند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here