سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ادامه اعتصاب و تجمع کارگران نیشکر هفت تپه و درهم شکستن ترفندهای حکومت آخوندی

0 8

کارگران نیشکر هفت تپه روز پنج شنبه در بیست و پنجمین روز اعتصاب و اعتراض خود در مقابل فرمانداری رژیم در شوش تجمع کردند و باردیگر ترفندهای رژیم آخوندی برای پایان دادن به اعتصاب و اعتراض را به شکست کشاندند.

رژیم درمانده آخوندی روز پنج شنبه فرماندار، سرکرده سپاه و نماینده مجلس ارتجاع از شوش را مذبوحانه به میان کارگران فرستاد تا با دادن وعده‌های پوچ و توخالی، کارگران را وادار به تسلیم کنند اما کارگران در برابر آنان شجاعانه ایستادگی کرده و از خواسته‌های خود کوتاه نیامدند. کارگران با سر دادن شعار سخنرانی عضو مجلس ارتجاع را بر هم زدند.

کارگران غیور هفت تپه صفوف خود را از جمع مزدوران بسیجی جدا کرده و به شعار دادن علیه آنها پرداختند. کارگران با بالا بردن عکس نماینده‌شان که اکنون زندانی است بر آزادی همکاران دستگیر شده خود تاکید کردند.

ماموران امنیتی و سرکوبگر رژیم صبح پنجشنبه قبل از روشنایی هوا علی نجاتی رئیس سابق سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه را دستگیر و به نقطه نامعلومی منتقل کردندحال علی نجاتی که ازبیماری قلبی رنج میبرد نامساعد است.

مقاومت ایران خواهان مداخله فوری کمیسر عالی حقوق بشر ملل متحد و سندیکاهای کارگری در سطح بین المللی برای آزادی فوری علی نجاتی و سایر کارگران دستگیرشده گردید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.