ادامه اعتراضات کارگران، کشاورزان، غارت‌شدگان و دیگر اقشار به جان‌آمده میهن از ظلم و ستم رژیم آخوندی

6
تجمع کارگران نیشکر هفته تپه2

کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در ادامه اعتراض و اعتصاب روزهای گذشته خود با در دست داشتن پلاکاردهایی یک تجمع اعتراضی در محوطه شرکت برپا کردند. 

در تجمع کارگران شرکت نیشکر هفت تپه یکی از نمایندگان کارگران طی سخنانی با تاکید بر تحقق خواستهای کارگران گفت:تحقق خواست‌های ما نیازی به مذاکره ندارد

ادامه اعتصاب کارگران نیشکر هفت تپه 1

نیروهای انتظامی حاضر در محل تلاش کردند مانع سخنرانی نماینده کارگران شوند اما با سر دادن شعارهایی از سوی کارگران؛ اقدامشان شکست خورد.

در پی تداوم اعتصاب و تجمع اعتراضی کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، شماری از کارگران به اداره اطلاعات شوش احضار شدند.

کارگران شرکت کیسون در عسلویه در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ماه حقوق‌شان دست از کار کشیده و اعتصاب کردند.

صدهاتن از کشاورزان محروم ورزنه که چند روز است در اعتراض به عدم دادن حق‌آبه از سوی کارگزاران آخوندی به کشاورزان این منطقه دست به تظاهرات زده‌اند؛ روز دوشنبه باردیگر در کنار پل خواجو دست به تجمع و تظاهرات زدند.

رانندگان اتوبوسرانی تهران و حومه عضو پروژه سپیدار۲و۳ تعاونی مسکن شرکت واحد برای بیست و دومین روز متوالی در اعتراض به عدم واگذاری خانه به اعضای این تعاون بار دیگر مقابل شهرداری رژیم دست به تجمع زدند.

جمعی از غارت شدگان کاسپین در رشت در مقابل شعبه گلسار در اعتراض به غارت اموالشان تجمع اعتراضی برگزار کردند. آن‌هادریک اقدام اعتراضی دهان‌های خود را با چسب بستند.

اصناف و بازاریان جلفا در اعتراض به عدم ترخیص کالا (صنف پوشاک) و متضرر شدن کسبه در دفتر معاونت اقتصادی ارس دست به تجمع زدند.

زن و مردی که برای اعتراض در برابر غصب و فروش ملکشان از سوی بنیاد غارتگری موسوم شهید در مقابل ساختمان این بنیاد در خیابان طالقانی تهران کفن پوشیده و بنر اعتراضی در دست گرفته بودند، توسط نیروهای سرکوبگر رژیم دستگیر شدند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here