ادامه اعتراضات اقشار مختلف میهن علیه نظام ضدمردمی آخوندی

7
اعتصاب سراسری پزشکان

رادیولوژیست‌ها در برابر وزارت بهداشت رژیم دست به تجمع زدند و نسبت به بخشنامه اخیر در رابطه با سونوگرافی اعتراض کردند. این تجمع در هوای بارانی صورت گرفت.

کارگران پیمانکاری منطقه ویژه پتروشیمی‌های بندرماهشهر روز چهارشنبه در اعتراض به تبعیض‌های موجود در مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.و خواستار رفع تبعیض و یکسان سازی دستمزد شدند.

روز گذشته نیز این کارگران مقابل اداره کار منطقه ویژه ماهشهر تجمع کرده بودند و شعار می‌دادند:‌

تاماجواب نگیریم اینکارادامه دارد….

کارگران فولاد ارومیه روز چهارشنبه در مقابل استانداری تجمع کردند و نسبت به عدم دریافت حقوق یکساله خود اعتراض کردند

شماری از کارگران شرکت واحد عضو پروژه سپیدار ۲و۳ در اعتراض به عدم واگذاری مسکن به رغم گذشت ۵سال از موعد آن و برای دهمین روز متوالی مقابل شورای قلابی شهر تهران تجمع کردند.

کارگران و پیمانکاران ایستگاه مترو چشمه علی شهر ری روز چهارشنبه در اعتراض به خودداری کارگزاران فاسد رژیم از پرداخت مطالبات معوقه ۸ماهه خود دست به اعتراض زدند. این کارگران زحمتکش ۸ ماه است که هیچ حقوقی دریافت نکرده‌اند.

کارگران شهرداری نظرآباد در اعتراض به عدم پرداخت ۵ماه حقوق و۱ماه حق بیمه خود دست از کارکشیده و اعتصاب کردند. کارگران معترض مقابل شهرداری رژیم تجمع کردند.

جمعی از معلمان رسمی همراه با معلمان حق التدریسی و قراردادی که ماههاست حقوق آنان پرداخت نشده است، تجمع اعتراضی برپا کردند و خواستار پرداخت معوقات خود شدند.

روز سه شنبه رئیس اتحادیه آژانس‌ها در کرمان، به همراه اعضای اصلی هیئت این اتحادیه و جمعی از راننده‌های آژانس به دفتر اسنپ در کرمان حمله و وسایل آن را تخریب کردند.

غارت شدگان مکتب گلیم وگبه gobeh در کرمانشاه روز چهارشنبه و برای چندمین روز متوالی در مقابل بیدادگاه رژیم در این شهر دست به تجمع اعتراضی زده و خواستار بازگرداندن سپرده‌های خود شدند.

صبح چهارشنبه ؛ شماری از مردم اروندکنار؛ در اعتراض به بی کفایتی کارگزاران رژیم در مقابل بخشداری رژیم در اروند کنار تجمع اعتراضی برگزار کردند

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here