ادامه اعتراضات کارگران و زحمتکشان میهن به اجحافات و ستم رژیم ضدمردمی آخوندی

5
کارگران گروه ملی فولاد اهواز روز دوشنبه در سیزدهمین روز اعتصاب خود،

صدها تن از کارگران گروه ملی فولاد اهواز روز دوشنبه در سیزدهمین روز اعتصاب خود، بار دیگر مقابل استانداری رژیم در اهواز دست به تجمع زدند.کارگران معترض شعار می‌دادند: «کارگر می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد» و «می‌ایستیم، می‌میریم، حقمونو می‌گیریم».

کارگران تمامی بخش‌های شرکت نیشکر هفت تپه روز دوشنبه دومین روز اعتصاب خود را در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات عقب افتاده شروع کردند.

مردم روستای دیمچه شوشتر در اعتراض به بیکاری و استخدام غیربومیان مقابل شرکت کشت و صنعت کارون تجمع اعتراضی برپا کردند. این تجمع به درگیری و تیراندازی توسط نیروهای سرکوبگر انجامید که یک نفر مجروح شده است.

کارگران راه آهن تبریز روز دوشنبه برای دومین روز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و همچنین پائین بودن دستمزدها و خودداری کارگزاران رژیم از استخدام رسمی کارگران، اعتصاب کردند

اعتصاب کارگران شرکت کیسون در پروژه خط دوم راه آهن بافق به زرین شهر در ایستگاه ورزنه اصفهان برای ششمین روز متوالی ادامه یافت.

این کارگران در طول اعتصاب شش روزه اشان هیچگونه پاسخی از طرف مسئولین شرکت کیسون دریافت نکرده‌اند

جایگاهداران توزیع سوخت در اعتراض به واگذاری انحصار توزیع سوخت به شرکت‌های متعلق به باندهای حکومتی در مقابل وزارت نفت رژیم تجمع کردند.

کارگران پروژه‌های شهرداری گرگان در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود در محل شورای قلابی شهر گرگان تجمع کردند و خواستار پرداخت ۲۲۰میلیون تومان حقوق پرداخت نشده خود در طی این مدت شدند.

صدها تن از کشاورزان محروم ورزنه که چند روز است در اعتراض به عدم دریافت حق‌آبه دست به اعتراض زده‌اند؛ بار دیگر در کنار زاینده رود تجمع اعتراضی برپا کردند.

در اصفهان کشاورزان در مقابل اداره آب این شهر تجمع کردند. کشاورزان به بی کفایتی کارگزاران رژیم معترض هستند و می گویند حکومت آخوندی در رابطه با زاینده رود به مردم دروغ گفته است.

جمعی از غارت شدگان در نسیم شهر در استان تهران؛ مقابل موسسه مالی ولیعصر دست به تجمع و اعتراض زده و خواستار بازگرداندن سپرده‌های خود شدند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here