سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات حکومت آخوندی در اشرف و لیبرتی

0 39

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات آخوندی

یکی از لمپن «چماق‌دار» های وزارت اطلاعات بدنام آخوندی که به طمع دست‌باز در فساد، با محمل «نسبت خانوادگی»! علیه رزم‌آوران آزادی در اشرف و لیبرتی بکار گرفته‌شده است، عنصر کثیفی بنام احمد هاجری می‌باشد. او با ویژگی‌های اراذل از نوع «زهرا خانم» جلوی دانشگاه تهران، نماینده کاملی از پاسداران فاسدالاخلاق و کسانی است که جذب دستگاه آخوندی می‌شوند و در منش و رفتار afsha22-minفرهنگ و اندیشه متعفن آخوندی را تمام و کمال نمایندگی می‌کند.

این عنصربی‌سروپای جیره‌خوار، از صحنه‌گردانان سیرک وحوش وزارت اطلاعات بود که به دستور خامنه‌ای و در توافق با دست‌نشانده او مالکی به مدت دو سال با ۳۲۰ بلندگو از بهمن‌ماه ۸۸ در اطراف اشرف راه‌اندازی شد تا نهایتاً منجر به قتل‌عام ۵۲ مجاهد دست‌بسته و گروگان‌گیری ۷ مجاهد خلق در ۱۰ شهریور ۹۲ منجر گردید.

با انتقال مجاهدین از اشرف به لیبرتی، وزارت اطلاعات برای ادامه شکنجه روانی و فراهم کردن بستر کشتار آنان، بارها مزدوران خودش را تحت نام خانواده مجاهدین به لیبرتی اعزام نمود. وی ۴ ماه قبل از موشک‌باران لیبرتی در ۷ آبان ۹۴ که منجر به شهادت ۲۴ مجاهد خلق گردید، در مطلبی که به نام او در سایت‌های وزارت اطلاعات منتشرشده بود نوشت.

«لیبرتی هم که سهل و در دستان ماست و برای آخرین برنامه پیش روی خانواده، اورسوراواز هم قابل‌دسترسی است… بگذار برای راحتی خیالتان بگویم [هدف ما] فروریختن حصارهای لیبرتی… است. من این ساز را زدم [مجاهدین] منتظر باشند تا در روزهای پیش رو صدایش را بشنوند» (سایت پوششی وزارت اطلاعات موسوم به نیم‌نگاه ۳۱ خرداد ۹۴)
وزارت عفن اطلاعات تاکنون چندین بار این لمپن مزدور خود را، همراه تعدادی دیگر از مزدوران تحت نام خانواده به لیبرتی اعزام کرده است. وی هر بار پیش از اعزام به عراق به همراه سایر اجیرشدگان ولایت در شعبه وزارت سرکوب و کشتار در خوزستان جمع شده و نسبت به انجام مأموریت توجیه شده است. مأموریت این مزدور در آخرین دور اعزام مزدوران وزارت اطلاعات علیه لیبرتی در تاریخ ۶ خرداد ۹۵، با قصد ایجاد بلوا و آشوب و حمله به مجاهدین به همراه دیگر عناصر مشابه تحت حمایت کامل دست‌نشاندگان رژیم آخوندی در دولت عراق به درب لیبرتی گسیل شدند تا زمینه‌سازی کشتار ساکنان لیبرتی را ایجاد کند.

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات2

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات 3

سوابق
احمد هاجری اولین بار در ۹ فروردین ۸۹ به سیرک ولایت در اطراف اشرف اعزام شد و علاوه بر مأموریت چماق‌داری و تروریستی، مسئول نصب دکل‌ها و بلندگوهای شکنجه روانی در همکاری با نیروهای سرکوبگر عراقی علیه ساکنین بود. مسئولیت اصلی این مزدور اما فحاشی و لجن پراکنی شبانه‌روزی و تهدید ساکنین اشرف به قتل و اعدام بود، بدمستی‌های هاجری بی‌سروپا که با صدای خودش ضبط‌شده و بارها از سیمای آزادی پخش گردیده است موجود هستند.
او الگویی از فرهنگ منحط و عقب مانده آخوند _ پاسداری است که در سیرک وحوش خامنه‌ای، بی‌هویتی خود را با نشخوار کثیف‌ترین کلمات برآمده از لجن‌زار اوباشان چماق‌دار ولایت برملا می‌کرد.

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات 4

هاجری در حال نصب و تعمیرات بلندگوها و دکل‌های شکنجه روانی اشرفی‌ها (تابستان ۸۹)

در تاریخ ۲۱ تیر ۸۹ او همسر و بچه‌هایش را نیز به سیرک آورد و بیش از دو سال در سیرک ولایت جا خوش کرده بود ازآن‌پس علت جذبش به دستگاه سرکوب مشخص شد که جز این شوی جنایت‌کارانه شغل و حرفه دیگری نداشته و با دست کردن در خون پاک‌ترین فرزندان ملت ایران و ازجمله برادر خونی خودش قصد ارتزاق زالووار کرده است.
او در عراق با سفارت رژیم آخوندی و حاج نویدی (عنصر اطلاعاتی مستقر در سفارت) و مأموران کمیته سرکوب اشرف رابطه فعال داشت. احمد هاجری همچنین با تمامی کسانی که به نحوی دست‌اندرکار کشتار مجاهدین و یا سرکوبی آن‌ها بوده‌اند رابطه نزدیک و خادمانه و چاپلوسانه‌یی داشت ازجمله با مزدوران عراقی نیروی تروریستی قدس مانند ملازم حیدر عذاب ماشی، سرهنگ نزار و سرهنگ لطیف و آخوند خمینی صفت جبار معموری و به همراه آنان و سایر مزدبگیران وزارت اطلاعات در تجمعات مزدوران رژیمی و عراقی علیه مجاهدین در اطراف اشرف و بغداد به‌منظور آماده‌سازی تدارکاتی حمله و کشتار اشرفی‌ها و زمینه‌سازی‌های سیاسی آن شرکت فعال داشت

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات 5

هاجری و مزدوران آخوند معموری، نیروهای مالکی و نزار جنایتکار

از دیگر اقدامات او سنگ‌پرانی به ساکنین و نفرات حفاظت حریم اشرف و جمع‌آوری اطلاعات از طریق دیدبانی، جاسوسی و فیلم‌برداری داخل اشرف بود. وی هم‌چنین در راستای مأموریت‌های محوله، بارها اقدام به شکافتن سیاج اشرف به‌منظور آماده‌سازی‌های حمله و هجوم مزدوران و نیروهای مسلح مالکی و … کرد. که با هوشیاری رزمندگان آزادی مردم ایران خنثی شد.

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات6

رژیم آخوندی که در برگزاری نمایش‌ها تبلیغاتی خود در عراق با کسادی مفرطی روبرو بود در بسیاری از جلسات نمایشی مرکز جاسوسی و تروریستی رژیم (سفارت) در بغداد و کاظمیه و مقابل اشرف و همچنین مصاحبه با سایت‌های عراقی وابسته به رژیم، احمد هاجری را هم شرکت می‌داد تا با لجن پراکنی علیه مجاهدین چنته خالی‌اش را به‌اصطلاح پر نشان دهد.

احمد هاجری لمپن چماق‌دار وزارت اطلاعات7

هاجری در مصاحبه با المسار، خبرنگاران العالم رژیم

امضای تومارهای جعلی و ساخته‌وپرداخته وزارت اطلاعات علیه اشرفی‌ها خطاب به ارگان‌های بین‌المللی باهدف توجیه محاصره ضد انسانی اشرف و لیبرتی و حمله و موشک‌باران و کشتار اشرفی‌ها بخش دیگر از مأموریت‌های سپرده‌شده به این مزدور ناقابل بوده است.
احمد هاجری یک نمونه بارز رذالت غنی‌شده ایدئولوژی آخوندی است که برای صاحب خود چنین دُم می‌جنباند. ایدئولوژی بناشده بر فساد و کثافت و پلیدی که ویترین تمام نمای عاطفه به سبک آخوندها در فرهنگ ضد انسانی و پلشت خلیفه درنده ارتجاع حاکم بر میهن را به نمایش می‌گذاشت

ایران افشاگر احمد هاجری را افشا میکند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.