سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ابوالفضل یحیایی از عوامل خودفروخته یک شعبه سرکوبگر وزارت اطلاعات

0 20

ابوالفضل یحیایی، عامل سرکوب و جنایت در سمنان

ابوالفضل یحیایی از عوامل خودفروخته و صحنه‌گردان یک شعبه سرکوبگر وزارت اطلاعات در سمنان تحت عنوان «نجات» رزیم است.

آخوندها در کنار سرکوب و جنایت گسترده علیه مجاهدین، همواره با دروغ و جعل درصددند به چنین جنایاتی مهر مشروعیت هم زده، دست‌های خون‌آلود خود را پنهان سازند. اینجاست که نیازمند عناصر زبون و خودفروشی می‌شوند که حاضر به مشارکت در این جنایات شده و رله کننده جعلیات آن‌ها می‌شوند کسانی که طابق النعل بالنعل دروغ‌های ساخته‌شده در دستگاه جنگ روانی وزارت اطلاعات را به صورتی مسلوب الاختیار بر زبان‌آورند.

رژیم آخوندی از فردای سرنگونی حکومت سابق عراق، پابه‌پای افزایش چشمگیر اقدامات تروریستی و جنایت‌کارانه‌اش علیه مجاهدین اشرفی در عراق با تحت‌فشار قرار دادن و با انواع تهدیدها و تطمیع‌ها، برای به‌کارگیری خانواده‌های مجاهدین جهت بسترسازی روانی جنایاتش، بیشترین تلاش را تحت عنوان دروغین عواطف و روابط خانوادگی بکار گرفته است. به همین خاطر متناوباً کاروان‌هایی را تحت نظر مستقیم مأموران وزارت اطلاعات راهی اشرف و لیبرتی می‌نمود. مزدور یحیایی یکی از پادوهای وزارت اطلاعات برای این عمل جنایت‌کارانه بود که به گردآوری و اعزام مزدور تحت عنوان خانواده که مقدمه اعمال تروریستی جوخه‌های مرگ رژیم بود، اقدام می‌کرد.

اما بعد از انتقال مجاهدین ازعراق به آلبانی و سایر کشورهای اروپایی که دست رژیم آخوندی برای مزدور یحیایی-minموشک‌باران و حملات تروریستی علیه مجاهدین کوتاه شده، وزارت اطلاعات این‌گونه مأموران خود در شهرهای مختلف ازجمله نامبرده را در استان سمنان سراغ خانواده‌ها و بستگان اشرفی‌ها می‌فرستد تا با بردن هدیه و به بهانه دیدار و سابقه آشنایی قدیمی و با لطایف‌الحیل آن‌ها را تحت‌فشار قرار دهند و با دروغ‌پردازی علیه مناسبات مجاهدین و با ترفند «دلسوزی برای اعضا» که توسط بلندگوهای رسمی رژیم چند دهه است تکرار می‌شود، به تولید و تهیه نامه و تومارهای ساخته‌وپرداخته اطلاعات آخوندی خطاب به ارگان‌های بین‌المللی بپردازند تا با شیطان‌سازی از مجاهدین، زمینه طرح‌های جنایت‌کارانه آخوندها علیه نیروی مقاومت سازمان‌یافته مردم ایران را فراهم کند.

یکی از این اهداف وزارت اطلاعات، مقابله با اقبال اجتماعی روزافزون جوانان وزنان به مجاهدین و مقاومت ایران در داخل کشور است، به همین منظور تهیه جعلیاتی تحت عنوان «مستند»، توسط بازجویان و شکنجه گران اطلاعات آخوندی از طریق به صحنه آوردن عناصری خودفروش، مانند ابوالفضل یحیایی از شگردهای ثابت این جنگ کثیف روانی و دروغ‌پراکنی‌های زمینه‌ساز جنایت است. از اهداف دیگر وزارت اطلاعات شرکت دادن این مزدور در برنامه تلویزیونی کردی آخوندها موسوم به سحر است که به همراه تعداد دیگری از عوامل وزارت جعل و فریب ازجمله طالب جلیلیان و بابک امین خط دامن زدن به جعلیات فرافکنانه رژیم قتل‌عام کننده روستاهای کردستان، تحت عنوان کردکشی را پیش ببرند.

مزدور یحیایی 2-min

نمونه دیگر از این اقدامات جنایت‌کارانه شرکت دادن او در برنامه تلویزیون عرب‌زبان آخوندها موسوم به العالم به همراه تعداد دیگری از هم‌مسلکانش در وزارت اطلاعات باهدف دروغ‌پردازی در مورد شرکت مجاهدین در سرکوب شیعیان عراق می‌باشد. این برنامه سفارشی چندین بار از تلویزیون رژیم موسوم به کوثر و همچنین تلویزیون‌های تحت امر آخوندها در عراق ازجمله الفرات پخش گردید و متعاقب آن چندین طرح تروریستی رژیم آخوندی علیه مجاهدان بی‌سلاح در اشرف و لیبرتی به اجرا درآمد که به شهادت و جراحت تعدادی از مجاهدان آزادی مردم ایران منجر شد. خبرگزاری سپاه پاسداران ولی‌فقیه، نقش مستقیم نیروی تروریستی قدس در کشتاری که با همین زمینه‌سازی‌های جنایت‌کارانه انجام می‌شد را با صراحت تمام به این شرح اعتراف کرده است: «اهمیت این موضوع زمانی است که یادآور شویم سال قبل تقریباً در همین ایام، نیروهای مقاومت عراق، تحت هدایت سپاه پاسداران، [مقر مجاهدین] در عراق را برای آخرین بار هدف قراردادند» (خبرگزاری سپاه پاسداران جنایت موسوم به فارس – ۲۰ تیر ۹۶) و به‌این‌ترتیب نشان داد چنان زمینه‌سازی‌های روانی چه اهدافی را در برداشته است.

نیازی به تأکید نیست که فرجام کسانی که سرنوشت خودشان را به این‌گونه آدمکشان آخوندی گره‌ زده و دست در خون مجاهدین دارند پیشاپیش در محضر عدالت و مردم ایران بسیار روشن است.

• لینک‌ها:

– عباس محمدپور؛ بازیگر جدید سیرک سیار وزارت

– مأمور وزارت اطلاعات؛ زهرا میرباقری

– ابراهیم خدابنده و پناه بردن به دروغ‌های گوبلزی دجالانه

– ابراهیم خدابنده و احساس تکلیف! برای حفظ نظام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.