سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ابراهیم خدابنده مامور وزارت اطلاعات و احساس تکلیف! برای حفظ نظام

1 60

ابراهیم خدابنده و احساس تکلیف! برای حفظ نظام

در بحبوحه نفرت اجتماعی از «قتل‌عام زندانیان سیاسی سال۶۷» و زمانی که خامنه‌ای، به‌مثابه رأس و خلیفه‌ارتجاع، خود به صحنه شتافت و اعتراف کرد که جنایات ضدبشری نظام آخوندی در «دهه۶۰ مظلوم! واقع» شده است و مردم برای عناصری که در این جنایت دست داشته‌اند، نظیر آخوند ابراهیم رئیسی، لقب «جلاد» بکار می‌برند، یک جوجه دژخیم زبون مأمور و معذور که وزارت اطلاعات رژیم آخوندی ابراهیم  خدابنده تلاش دارد با عنوان دهان‌پرکن «مهندس ابراهیم خدابنده».

برای او اعتبار کسب کند، مجبور شد تا درون‌مایه جنایتکار خود را بیرون بریزد و با صراحت تمام رودرروی ده‌ها میلیون مردم معترض به اعدام‌های جنایت‌کارانه این نظام غرقه در خون، به دفاع از کشتار زندانیان دست‌بسته به جرم ابراز عقایدشان، بپردازد و به این وسیله در پیشگاه خامنه‌ای ضحاک زمانه، از اینکه دیر به مراسم کشتار مجاهدین خلق ایران رسیده است، عذر تقصیر بخواهد.
مأمور اطلاعاتی ابراهیم خدابنده، در مصاحبه با خبرنگار حکومتی «عصر هامون» ضمن اینکه هدف خود را «آشنا کردن دانشگاهیان با مقوله های فکری [گروه] رجوی دانست» وحشت خود را از اقبال اجتماعی روزافزون جوانان و دانشجویان نسبت به مجاهدین نشان داد و گفت: «احساس تکلیف کردم که جوانانی را که شاید امروز [از مجاهدین] فریب بخورند را راهنمایی کنم تا با چشم بازتری فعالیت کنند».
به نمونه‌ای از این گونه «تکالیف» که «وزارت آدمکشی اطلاعات» بر عهده ابراهیم خدابنده گذاشته و او در این زمینه «احساس‌ تکلیف‌ جنایت‌کارانه» داشته است، توجه کنید:
دژخیم ابراهیم خدابنده [شیطان بنده]: «در سال ۶۷ مسعود رجوی در عراق بود و نیروهایش ضمن تجاوز [!] به خاک [تحت اشغال آخوندهای] ایران، مرزبانان و مدافعان [سلاح برکف رژیم آخوندی] را به قتل رساندند، وقتی همین افراد در زندان ادعا می کنند ما سرموضع خود هستیم [منظورش زندانیان دست‌بسته‌ای است که از سال‌ها قبل در زندان بوده‌اند] یعنی صحه می گذارند بر چنین خیانتی، از نظام نمی شود انتظار داشت با امنیت کشور بازی کند»! .(سایت وزارت جاسوسی و کشتار اطلاعات موسوم به اینترلینک ۱۶خرداد۹۶)
قابل‌توجه اینکه حتی آقای منتظری که در سال۶۷ در موضع جانشین ولی‌فقیه نظام بود، در مورد اعدام‌های انجام‌گرفته در سال۱۳۶۷ خطاب به مدافعان این جنایت، جمله‌ای تاریخی گفته است که جوجه دژخیم وزارت اطلاعات،ابراهیم خدابنده اکنون سعی کرده با تلاش بسیار خود را در صف آن‌ افراد جا دهد: «بزرگ‌ترین جنایتی که در جمهوری اسلامی‌شده و تاریخ ما را محکوم می‌کند به دست شما انجام‌شده و [نام] شما را در آینده جزو جنایتکاران در تاریخ می‌نویسند».
غلامعلی حداد عادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در مراسم جامعه به‌اصطلاح اسلامی مهندسین، علت شکست آخوند جنایتکار ابراهیم رئیسی در برابر آخوند روحانی و تن دادن ولی‌فقیه به شقه در نظامش را فقط نفرت گسترده اجتماعی از شرکت رئیسی جنایتکار در کشتار مجاهدین و اعدام‌های زندانیان سیاسی در سال۶۷ – که حالا مأمور اطلاعات  ابراهیم خدابنده تلاش بر توجیه کردن آن دارد- ذکر کرده است و آن را در قالب این سؤال طرح می‌کند.

«آیا این سخن خردمندانه‌ای بود که بگویند مردم به کسی که ۳۸ سال حکم قتل و زندان امضا کرده رای نمی‌دهند. یعنی اینطور باید رقیب خود را از میدان به در کرد؟ … اگر فردا در جامعه جهانی به ما بگویند ۳۸ سال قاتل بودید و حکم قتل صادر کردید و رییس‌جمهورتان این را بیان کرده که آدمهایی بودند در نظام شما که کارش دادن حکم اعدام بوده چه باید بگوییم»؟ (سایت حکومتی انتخاب ۱۲خرداد۹۶)

لینک های مرتبط 

۱- اطلاعیه سازمان در رابطه با سفارت رژیم درآلبانی

۲- افشاگری تشبثات کثیف وزارت اطلاعات آخوندها در لانه جاسوسی آلبانی

۳- افشاگری محمدجواد نوروزی

۴ -افشای مزدوران مسعود خدابنده، ابراهیم خدابنده و ان سینگلتون

۵- چگونه وزارت اطلاعات از میان خائنین، جاسوس استخدام می‌کند؟

۶-ایجاد ایستگاه اطلاعاتی در سفارت رژیم در آلبانی علیه مجاهدان اشرفی و ساکنان لیبرتی

۷-خدابنده و سینگلتون ماموران وزارت اطلاعات – تایید مجدد پنتاگون و کنگره

۸-مسعود خدابنده و ان سینگلتون، گردانندگان شعبه خارج کشوری وزارت اطلاعات – اینترلینک

ایران افشاگر

1 نظر
  1. peimaneh می گوید

    زندگی آنقدر ارزش ندارد که به این دنائت و خیانت آلوده شود این دو برادر در رذالت روی همه خائنین را سفید کردند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.