ابراز وحشت در کارگزاران حکومتی از خطر قیام و سرنگونی رژیم در سال۹۸

11
ابراز وحشت در کارگزاران حکومتی

آخوند ارفع، که در جمعه بازار حکومتی در مشهد صحبت می‌کرد، مانند علم الهدی امام جمعه و نماینده خامنه ای، به تکرار حرف‌های ولی فقیه ارتجاع درباره خطر قیام درسال ۹۸پرداخت و گفت:

آخوند فاطمی ارفع-۷دی ۹۷:

«مقام معظم رهبری برای اولین بار خطاب به مردم چند روز پیش هشدار دادند که همه باید مراقب باشند ممکن است دشمن درصدد باشد اتفاقاتی را برای سال ۹۸ رقم بزنند همانطور که در ۷۸ فتنه ایجاد کردند ۱۰ سال بعد در ۸۸ به امروز نزدیک به ده سال در سال ۹۸ و فرمودند البته ممکن است در همین چند ماه پایان سال هم اتفاقاتی رقم بخورد این که حضرت آقا می‌آیند مستقیم با مردم و بگویند همه باید مراقب باشید معنایش این است که دشمن دست از دشمنی بر نداشته»

محمدجواد لاریجانی از معاونان دستگاه قضایی رژیم، وحشت زده از بحران اقتصادی حکومت آخوندی و فوران خشم مردم، گفت: می‌خواهند بازهم مردم را به خیابان بکشانند.

محمد جواد لاریجانی -۷دی:۹۷

«شرایط اقتصادی فعلی ما یک فتنه است فتنه اقتصادی که کوبل شده روی یک افت کارآمدی خیلی چشمگیری. این فتنه اقتصادی با فتنه ۸۸ اصلاٌ تفاوت ماهوی ندارد… در فتنه امروز اقتصادی باز هم می‌خواهند مردم را بکشانند به خیابان، اما به جای اینکه بگویند رای من کو، می‌گویند پول من کو؟ باز همان هدف را دنبال می‌کنند. پس این فتنه همان فتنه است… اما افت شدید کارآمدی رو با نیروی قهریه نمی‌توان بالا آورد…

اما فتنه را با انشالله و ماشاالله نمی‌توانیم حل کنیم. نسبت به فتنه باید حساس باشیم.»

در سالگرد قیام عاشورای ۸۸ در تهران در ششم دیماه،آخوند میردامادی امام جمعه خامنه ای در اصفهان ضمن سوز و گداز از شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه، با وحشت گفت: سال‌ها طرح ریخته بودند و دیگر مطمئن بودند کار تمام است.

آخوند میردامای -۷دی ۹۷:

«سال‌ها طرح ریخته‌اند… دیگه مطمئن بودند کار تمام است دنبال یک زمان خاصی و یک شرایط مساعدی میگشتند باطن خبیث خود را نشان دادند روز عاشورای حسینی… عکس امام را زیر پا پاره کردند فریاد میزدند مرگ بر اصل ولایت فقیه نعوذ بالله»

آخوند دژکام، امام جمعه خامنه‌ای در شیراز، از تحولات در سوریه پس از اعلام خروج نیروهای آمریکا ابراز نگرانی کرد و گفت، آمریکا می‌خواهد آن بخش از سوریه را با هم‌پیمانان خودش پوشش بدهد و ممکن است نقشه‌هایی داشته باشند.

آخوند دژکام -۷دی ۹۷:

«هر عقب نشینی معلوم نیست که واقعا عقب نشینی برای رفتن و بر نگشتن باشه میشود عقب نشینی تاکتیکی باشه ممکن است نقشه‌هایی برای این قضیه داشته باشد، خصوصا این سفر ترامپ به عراق انگار ذهن انسان را به اینجا میکشاند که آمریکا میخواهد آن قسمت سوریه را حالا به یک شکل دیگری با همپیمانان خودش پوشش بدهد»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here