سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

آخوند طباطبایی نژاد: نترسید،غصه به خودتان راه ندهید تا شنیدید ناوگان جنگی آمریکا از جایش تکان خورده

0 46
ورود ناو جنگی آمریکایی به آبهای خلیج فارس

نمایش جمعه رژیم در شهرهای مختلف صحنه ابراز آخوند طباطبایی‌نژاد نماینده خامنه‌ای و امام جمعه اصفهان در جمعه‌بازار این شهر ترس و وحشت پاسداران و سران رژیم از تحولات جاری و چشم‌انداز جنگ و درگیری بعد از استقرار ناوهای آمریکا در خلیج‌فارس بود. نمایندگان خامنه‌ای در شهرهای مختلف به صراحت از ریزش و روحیه باختگی در تمام سطوح حاکمیت از پاسداران تا قوه مجریه تا مجلس سخن گفتند و هشدار می‌دادند که در این شرایط مردم به خیابان‌ها خواهند ریخت.

آخوند طباطبایی امام جمعه خامنه‌ای در اصفهان:‌ غصه به خودتان راه ندهید تا شنیدید که ناوگان جنگی آمریکا از جایش تکان خورده بترسید.اگر مؤمن باشید نه بترسید. این قرآن است دیگه این‌که فرد معمولی نیست. آدم نیست. من که نیستم. سست نشوید غصه به خودتان راه ندهید. اگر تا شنیدید که ناوگان جنگی آمریکا از جایش تکان خورده بترسید مؤمن نیستید مؤمن باشید زیرک هم هستید و می‌فهمی که اینها ناوگان هایشان اینور و آنطرف زیاد میره خرجش را هم اون که خودشون نمی‌خواهند بدهند می‌آیند نزدیک ما. دبی میده. عربستان گاو شیرده میده. باک شون که نیست اینها بالاخره بقول ما باید گاهی موتورش روشن بشه که خراب نشود اینها برای این جهت است والا این را بدانید عزیزان اینها هیچوقت ناوگان شون را بکار می‌آورند نزدیک ما هم می‌آورند بیاورند اما فکر کنید بکار ببرند فقط جایی بکار می‌برند که بدانند طرف جرأت پس زدن را نداشته باشه والا ناوگان با اون میلیاردها با یک موشک خراب میشه با یک موشک دهها موشک به ناوگان جنگی آمریکا خواهد خورد اگر بخواهد تکان بخوره چرا؟ برای این‌که اونجا دیگه اجازه دست بعضی از مسئولان ما نیست که امروز و فردا بکنند اونجا دیگه دست رهبر عزیز انقلاب است که وقتی حرفی را میزنه عمل می‌کنه…

آخوند طباطبایی دخالت‌های رژیم آخوندی در جنگ‌افروزی و آموزش و ساختن موشک به شبه‌نظامیان در منطقه را تأیید کرد و گفت: حالا حتی وسائلی که اهالی غزه با دسترنج خودشون میسازند میگند ایران بهشون داده. البته ما ابا نداریم که بیائیم یادشون بدهیم چون ما بخیل که نیستیم مثل غربی‌ها چیزی که بلد هستیم به مسلمانها به دوستان‌مون یاد می‌دهیم. بیایند یادشون می‌دهیم. موشک ساختن را هم یادشون می‌دهیم. بله ابایی هم نداریم اما نه این‌که ما بفرستیم موشک برایشان. اهل اینکار نیستیم. اگر بیایند از ما بخرند خب مسأله دیگه هست. می‌فروشیم این‌که پای اجازه کسی هم نمی‌ایستیم اصلاً آزادی را ما برای همین جهت خواستیم که آقای خودمون باشیم و تحت فرمان خدا زندگی بکنیم تحت فرمان رهبر دینی…

گزیده‌یی از ابراز وحشت‌های امام جمعه‌های خامنه‌ای د ر شهرهای مختلف را در ادامه می‌خوانید:

آخوند نصیر حسینی امام جمعه رژیم در دهدشت: فضای سنگین تهاجم فرهنگی دشمن اثر گذاشته…. منتهی عده‌یی با شایعات دشمن ریزش می‌کنند.

آخوند نورمفیدی امام جمعه رژیم در گرگان: آمریکا می‌خواهد مردم را به شورش علیه نظام ترغیب کند.

آخوندی طیبی امام جمعه رژیم در آستانه اشرفیه: اسکتبار در تلاش است تا با ایجاد جنگ رسانه‌یی مردم و به‌ویژه اقشار کم‌درآمد جامعه را به خیابان‌ها بکشاند.

آخوند سید محمدی امام جمعه رژیم در رودبار:‌می خواهند مرد را عصبانی کنند و به کف خیابان‌ها بکشانند.

غلامرضا مقیسه امام جمعه رژیم سبزوار: دشمن با افزایش تحریم‌های اقتصادی، سیاسی، روانی و رسانه‌یی تلاش می‌کند مردم را از ولایت فقیه و بدنه نظام جمهوری اسلامی جدا کند.

علی رنجبرماهانی امام جمعه رژیم در ریگان: در این آرایش جنگی، دشمن افکار و باورهای نخبگان و توده‌های اجتماعی مردم و جوانان را هدف گرفته است تا صدایی متفاوت در مقابل خود بشنود.

علی وحدانی‌فر امام جمعه رژیم در چیتاب: ما نه از لحاظ ترس و واهمه بلکه به‌لحاظ اثبات وفاداری و خوش عهدی خود به دنیا تا الآن صبور مانده‌ایم

رسول فلاحتی امام جمعه رژیم رشت: مسئولان نباید از نظام سلطه و استکبار جهانی بترسند. اما این شبکه‌های فاسد که شکل‌ گرفته تا وهن و وحشت در میان مردم ایجاد کند، مشکل‌آفرینی می‌کنند.

آخوند علی اکبری امام جمعه رژیم در تهران: می‌خواهند القا کنند که جمهوری اسلامی در شرایط محاصره سختی گرفتار شده. می‌خواهند القا کنند وضعیت مردم ما وضعیت بحرانی است. می خواهند القا کنند که شرایط در جمهوری اسلامی شبیه به شرایط مسلمانان در شعب ابی طالب است

آخوند ماندگاری پیش از نمایش جمعه مشهد:دشمنان می‌خواهند همه مشکلات را بیندازند گردن ولایت فقیه…آی مسئولان نترسید امت اسلامی نترسید، قوه مجریه نترسید از آمریکا و اروپا و اسراییل آی مجلسیها نترسید اف.ای.تی.اف را امضا نکنید نترسید آی مسئولان نترسید امت اسلامی نترسید خدا میگه نترسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.