نامه سجاد سپهری

296

بسم رب الشهداء و الصدیقین

اینجانب سجاد سپهری که افتخار بودن در مناسبات پاک و انقلابی را به مدت ۱۴سال در سخت‌ترین شرایط داشته‌ام بدینوسیله لازم می‌دانم چند نکته‌ی مهم را گواهی کنم.

۱- سازمان مجاهدین خلق ایران و مقاومت ایران تنها و تنها عامل مؤثر قیام و سرنگونی رژیم پلید و ضد بشر آخوندی و مشروع‌ترین و فداکارترین و صادق‌ترین جریان در تاریخ بشر و تاریخ مردم ایران است. هر انسانی که ذره‌ای شرف و وجدان انسانی و مرزبندی با رژیم ضد بشر حاکم بر ایران داشته باشد سعادت و شرف دنیا و آخرت خود را در دفاع و پشتیبانی از مشروعیت و اعتبار و ارزش‌های این سازمان و این مقاومت می‌بیند.

۲- من فرداً به مدت چند سال واجد شرایط عضویت نبوده‌ام اما سازمان به خاطر سعادت خودم و حفظ مرزبندی و پشتیبانی و حفاظت از من در برابر طعمه‌ی رژیم شدن من را مجاهد دیده و با من درست مانند یک مجاهد خلق تنظیم رابطه شده و از هیچ کمک و پرداختی درباره‌ی من دریغ نورزیده است. من ضعف‌ها و کاستی‌ها و نقص مایه‌ی خود در مبارزه را به‌هیچ‌وجه نفی و لاپوشانی نکرده‌ام و نخواهم کرد و این را مصداق حقیقی خیانت و خنزیرصفتی می‌دانم که برای توجیه و سفیدسازی پروسه‌ی خودم و ضعف و کاستی خودم مطلقاً‌ و مطلقاً‌ از هر دستاویزی که در آن خیانتی به حقیقت آنچه در بالا گفتم باشد استفاده کنم. سازمان در این زمینه به من اعتمادی عظیم کرده است و من سوگند می‌خورم که در تمامی لحظات عمرم درباره‌ی سازمان و نسبت به سازمان صادق باشم و صدق بورزم و این را تضمین سعادت و شرف خود می‌دانم. در همین رابطه مبارزه با عناصر خائن، خودفروخته، مزدور و هر کس دیگری از این طیف را وظیفه‌ی اصلی خود تا سرنگونی رژیم ضد انسان ولایت‌فقیه و استقرار دمکراسی و آزادی در ایران می‌دانم.

۳- سازمان نه در رابطه با خروجم از تشکیلات کم گذاشته و نه درزمانی که در تشیکلات بوده‌ام و همواره فراتر از وظایف تعریف‌شده و معمول پرداخت کرده و در این رابطه هم پرداخت مضاعفی به من کرده علیرغم اینکه می‌دانم هیچ مسئولیتی نداشته، سپاسگذار هستم و تعهد می‌دهم که پاسخگوی این پرداخت با حفظ مرزبندیها و کمک به خط و استراتژی سازمان و مقاومت باشم و اگر نامم«مجاهد خلق» نیست امّا رسم مجاهد فی سبیل الله را به‌قدر صلاحیت خود اثبات کنم.

والله علی ما اقول شهید

سجاد سپهری

۹۵٫۶٫۱۹

برگه گواهي سجاد سپهري 19شهريور95-min

Print Friendly, PDF & Email

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here