خانم مریم رجوی با استقبال از نخستین گواهی یک رئیس‌جمهور ایالات متحده درباره ضرورت تغییر در ایران خواستار به‌رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت ایران شد

151

خانم مریم رجوی 

با استقبال از نخستین گواهی یک رئیس‌جمهور ایالات متحده درباره ضرورت تغییر در ایران

به‌رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت ایران به‌عنوان تنها جایگزین دموکراتیک برای دیکتاتوری مذهبی و تروریستی را لازمه پایان و جبران سیاست فاجعه‌ بار پیشین آمریکا برای مردم ایران خواند

پرزیدنت ترامپ در سخنان خود در مجمع عمومی ملل‌متحد درباره مردم ایران و فاشیسم دینی حاکم، به درستی گواهی داد ”مردم ایران بیش از هرکس قربانی این رژیم بوده و از آن رنج می‌برند“ و ”همه جهان می‌فهمند که مردم خوب ایران خواستار تغییر هستند“.

رئیس‌جمهور ایالات متحده تصریح کرد سرمایه‌های مردم ایران برای بقای دیکتاتوری بشار اسد و سوخت رسانی به جنگ داخلی در یمن و حزب‌الله صرف می‌شود و دیکتاتوری فاسد حاکم که صادراتش خشونت، خونریزی و بحران است بیش از هر چیز از مردم ایران می‌ترسد.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران با استقبال از اظهارات پرزیدنت ترامپ به‌عنوان نخستین گواهی یک رئیس‌جمهور ایالات متحده در ۳۸سال گذشته درباره ضرورت تغییر فاشیسم دینی توسط مردم ایران که ۳۶سال است از سوی مقاومت ایران اعلام شده است، گفت: به‌رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت ایران به‌عنوان تنها جایگزین دموکراتیک برای دیکتاتوری مذهبی و تروریستی را لازمه پایان و جبران سیاست فاجعه‌بار دهه‌های گذشته آمریکا در قبال مردم ایران است که سوابق تاریخی آن به کودتا علیه دولت ملی و دموکراتیک دکتر محمد مصدق و حمایت از دیکتاتوری شاه برمی‌گردد.

خانم رجوی با یادآوری نقض عهدهای دولت وقت آمریکا در عراق در قبال حفاظت از ساکنان اشرف و لیبرتی در عراق و هموار کردن راه سرکوب اپوزیسیون اصلی ملایان با برچسب تروریستی، آن را مانند امتیازاتی که در برجام به آخوندها داده شده، نمونه‌های خجالت‌آور دیگری از اقداماتی خواند که برای مردم ایران بهای بسیار سنگین و خونین داشته است.

در سال ۲۰۰۳ پس از حکم شورای حکومتی عراق به اخراج و ضبط سلاحها و اموال مجاهدین، واشینگتن پست (۱۰دسامبر) نوشت این اقدام تعجب برانگیز ”ممکن است تعادل‌قوای منطقه را [به سود رژیم ایران] بهم بزند“. در عمل چنین شد و عمر رژیم ولایت‌فقیه طولانی گردید.

مقاومت ایران بر آن است که مواضع رئیس‌جمهور آمریکا بایستی با سلسله‌ای از اقدامات اجرایی جامه عمل بپوشد:

۱-ارجاع پرونده جنایات این رژیم به‌ویژه قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷به دادگاه بین‌المللی جنایی و قرار دادن سردمداران رژیم و مسئولان جنایتها در برابر عدالت

۲-خلع ید از رژیم آخوندی در منطقه و اخراج پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور از عراق و سوریه و یمن و افغانستان و لبنان

۳-اعمال قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل‌متحد درباره پروژه تسلیحات اتمی رژیم ملایان و ممنوعیت غنی‌سازی، همراه با بازرسی آزادانه و بی‌قید و شرط از مراکز نظامی و غیرنظامی رژیم

۴-پرداخت مابه‌ازاء اموال و تجهیزات و تسلیحات و قرارگاههای سازمان مجاهدین خلق و ارتش آزادیبخش ملی ایران در عراق که تماماً با هزینه خود آنها تهیه شده و اسناد آن موجود است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۸شهریور ۱۳۹۶ (۱۹سپتامبر ۲۰۱۷)

Print Friendly, PDF & Email

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here