اعتراف به منفوریت داخلی و بین‌المللی سپاه در بیانیه پاسداران خامنه‌ای به مناسبت روز به‌اصطلاح پاسدار و افتخار به دزدی‌ها و غارتگری این نهاد ضدمردمی

9
بیانیه سپاه پاسداران خامنه ای جنایتکار

سپاه پاسداران خامنه‌ای در بیانیه یی به مناسبت روز پاسدار، ضمن افتخار کردن به کارنامه اش چهل ساله اش در جنایت و سرکوب و غارت، به منفوریت داخلی و بین المللی و منطقه یی خود نیز تلویحا اذعان کرد و نوشت: سپاه افتخار می‌کندکه در زمره اهداف جوخه‌های ترور مجاهدین و حامیان غربی و منطقه‌ای آنان قرار دارد.

بیانیه سپاه پاسداران درباره کارنامه سرکوبگرانه اش برای حفظ نظام ولایت فقیه می‌نویسد: مصاف با فتنه‌ها و توطئه‌های ضد امنیتی و آشوب طلبانه در گذشته و سال‌های اخیر که از مناطق مرزی شمال غرب و جنوب شرق کشور تا شهرهای بزرگ و کوچک و نیز (تهران) گسترده شده بود، افتخارات بزرگی را رقم زده است که به اعتراف دوست و دشمن اگر نبود سرنوشت نظام به گونه ای دیگر رقم می‌خورد.

اطلاعیه سپاه پاسداران خامنه‌ای که در خیزش‌های سراسری به خاطر غارتگری و عملکرد ضد ایرانی‌اش هدف شعارهای قیام آفرینان بود، تبهکاری‌های ناشی از چنگ انداختن سپاه بر اقتصاد کشور و چپاول‌های مالی را به گردن باند رقیب انداخته و با وقاحت نوشت است: سپاه در حوزه رفاه و معیشت نیز نقش آفرینی(کرده تا) خلاءهای ناشی از کم کاری برخی دستگاه‌ها را مرتفع نماید…اما در ماه‌ها و روزهای اخیر در فضای عمومی کشور اقدامات وحدت شکن و اختلاف برانگیزی توسط برخی اشخاص و رسانه‌ها صورت پذیرفته است که منجر به صدور این بیانیه شده است.

از سوی دیگر روزنامه حکومتی آرمان از باند رقیب با اشاره به سپاه پاسداران می‌نویسد: نظامی‌گری عریان هم نظام سیاسی را فشلتر می‌کند و هم مردم را به آینده ناامیدتر می‌کند وضربه‌ای از این بزرگتر به ایران وجود ندارد.

این رسانه حکومتی در قبال حمله باند غالب به برجام نیز نوشته است: بعید است برجام «فرو بریزد», ولی از آن مهم‌تر و خطیرتر تحریم‌هاست که به صورت نوشته و نانوشته دارد تشدید می‌شود و به‌جای اینکه برجام برود این «اقتصاد» (نظام) است که دارد می‌رود.

روزنامه آرمان با اعتراف به منفوریت تلویزیون و رادیوی آخوندی می‌افزاید: در شرایط فعلی برنامه‌های سیاسی صداوسیما در جهت تقویت انسجام و اعتماد ملی نیست بلکه ابزار دست دولت موازی است. پیام‌رسان تلگرام به وسیله اصلی ارتباطی و خبری مردم (در اندازه چهل میلیون) تبدیل شده یکی از علل آن بی‌اعتمادی مردم به صداوسیماست.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.